Inżynier automatyk ds. montażu

Miejsce pracy \ Location: Szczecin

Opis stanowiska \ Your responsibilities

  • tworzenie specyfikacji dotyczącej produkcji maszyn montażowych, robotów, systemów wizyjnych, urządzeń peryferyjnych biorąc pod uwagę kryteria jakościowe, bezpieczeństwa i środowiskowe
  • przeprowadzanie akceptacji, kwalifikacji i walidacji procesów zgodnie z normami jakościowymi i standardami firmy
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz szkolenie pracowników utrzymania ruchu i produkcji
  • odpowiadanie na wewnętrzne zapytania ofertowe dotyczące systemów automatycznych
  • uczestniczenie w ostatecznym wyborze dostawców sprzętu produkcyjnego
  • uczestniczenie w spotkaniach projektowych z klientami
  • uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu planów postępu projektów
  • identyfikowanie źródeł zagrożeń wypadkowych i niezgodności środowiskowych oraz uczestniczenie we wdrażaniu ulepszeń

Wymagania \ Our requirements

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika
  • znajomość technicznego języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość budowy maszyn montażowych
  • znajomość automatyki przemysłowej i programowania
  • umiejętność monitorowania projektu (specyfikacje, przegląd projektu, FAT, …)
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi ciągłego doskonalenia
  • umiejętność rozumienia oczekiwań klientów
  • umiejętność prowadzenia spotkań
  • dobra znajomość programów MS Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D
  • znajomość programów CAD

Mile widziane

  • doświadczenie w walidacji procesu i kwalifikacji wyposażenia produkcyjnego
  • znajomość systemów robotyki i systemów wizyjnych

Oferujemy \ We offer

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych
  • dofinansowanie karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy plszc_rekrutacja@nemera.net w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.
Please send your application to plszc_rekrutacja@nemera.net including the position name from the job offer in the subject line.

Administratorem danych osobowych jest Nemera Szczecin sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

stat4u