Inżynier procesu wtrysku

Miejsce pracy \ Location: Szczecin

Opis stanowiska \ Your responsibilities

  • definiowanie wytycznych dla wtryskarek i urządzeń peryferyjnych na podstawie danych wejściowych nowych projektów
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów wtrysku tworzyw sztucznych i adaptacji nowych technologii
  • nadzór i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • kontakt z dostawcami, analiza ofert, proponowanie rozwiązań oraz ocena specyfikacji sprzętu pod względem wymagań projektowych
  • szkolenie użytkowników z obsługi maszyn wtryskowych
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań optymalizujących procesy wtrysku
  • proponowanie rozwiązań i uczestnictwo we wdrażaniu narzędzi ciągłego doskonalenia

Wymagania \ Our requirements

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • znajomość/doświadczenie przy procesie wtrysku tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych
  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego
  • znajomość języka angielskiego – poziom min. B2
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D
  • znajomość programów CAD

Mile widziane

  • doświadczenie w walidacji procesu wtrysku
  • znajomość norm medycznych

Oferujemy \ We offer

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych
  • dofinansowanie karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy plszc_rekrutacja@nemera.net w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.
Please send your application to plszc_rekrutacja@nemera.net including the position name from the job offer in the subject line.

Administratorem danych osobowych jest Nemera Szczecin sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

stat4u