Ustawiacz wtryskarek

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Dokonywanie przezbrojeń wtryskarek zgodnie z planem produkcji
  • Ustawianie parametrów wtryskarek, robotów oraz innych urządzeń peryferyjnych
  • Diagnozowanie awarii i dbanie o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń
  • Realizacja prób nowych form wtryskowych
  • Ścisła współpraca z działami narzędziowni oraz utrzymania ruchu
  • Prowadzanie dokumentacji technicznej dotyczącej wtryskarek oraz form wtryskowych
  • Szkolenie operatorów w zakresie obsługi wtryskarek

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Zdolność oceny wizualnej i funkcjonalnej detali niewielkich rozmiarów
  • Gotowość do pracy w określonych standardach jakościowych
  • Doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i ustawianiu procesu wtrysku minimum 2 lata
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Potrzebne szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@data.pl w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.

Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

stat4u