Inżynier Laboratorium Badawczo-Pomiarowego

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • programowanie/obsługa trójwymiarowych systemów pomiarowych (ATOS),
  • wykonywanie pomiarów w ramach kontroli wejściowej, produkcji, badań i rozwoju oraz zatwierdzania komponentów,
  • wytwarzanie detali prototypowych z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek 3D,
  • programowanie/obsługa systemów wibracyjnych do badań wytrzymałościowych,
  • programowanie/obsługa komory klimatycznej do badań wytrzymałościowych i starzeniowych,
  • prowadzenie badań zleconych oraz własnych,
  • raportowanie zgodnie z wymogami normy ISO/IEC 17025.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość dowolnego oprogramowania konstrukcyjnego CAD,
  • podstawowa wiedza z zakresu techniki pomiarowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i zdolność szybkiego uczenia się,
  • znajomość wymagań normy ISO/IEC 17025 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację, rozwój osobisty, wszechstronne doskonalenie umiejętności inżynierskich,
  • wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych,
  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności,
  • kartę Multisport.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@data.pl w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.

Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

stat4u