Frezer CNC

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • obsługa frezarki CNC ze sterowaniem FANUC,
  • tworzenie programów korzystając z wbudowanych cykli obróbkowych,
  • samodzielny dobór parametrów oraz narzędzi,
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie techniczne,
  • preferowana znajomość sterowania FANUC,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży medycznej,
  • pracę w miłej atmosferze w zespole nastawionym na wspólne osiągnięcie celu,
  • możliwość przyuczenia,
  • pakiet socjalny,
  • kartę Multisport.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@data.pl w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.

Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

stat4u