Monter aplikatorów (montażystka)

Miejsce pracy \ Location: Szczecin

Opis stanowiska \ Your responsibilities

  • Montaż manualny drobnych elementów
  • Obsługa prostych urządzeń (np. praska półautomatyczna)
  • Nadruk na elementach metodą hot-print, tampondruk oraz laser
  • Raportowanie bieżących operacji

Wymagania \ Our requirements

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Sprawność manualna
  • Zdolność oceny wizualnej detali niewielkich rozmiarów
  • Dokładność, sumienność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy \ We offer

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przyuczenia
  • dofinansowanie karty Multisport
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy plszc_rekrutacja@nemera.net w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.
Please send your application to plszc_rekrutacja@nemera.net including the position name from the job offer in the subject line.

Administratorem danych osobowych jest Nemera Szczecin sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

stat4u