Pracownik kontroli jakości

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • kontrola, pomiar i ocena jakościowa produkowanych części,
  • nadzór nad montażem wyrobu,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej, w tym zapisów z niezgodności oraz dokumentacji systemowej zgodnej z ISO 13485:2012 (2016),
  • bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych,
  • przygotowywanie instrukcji oraz dokumentacji w ramach powierzonych obowiązków,
  • raportowanie wyników kontroli.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość MS Office,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność analitycznego myślenia, definiowania problemów i znajdowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i systematyczność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej,
  • znajomość regulacji prawnych w odniesieniu do wyrobów medycznych.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, działającej na rynkach międzynarodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji,
  • miłą atmosferę pracy,
  • kartę Multisport,
  • pakiet socjalny.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@data.pl w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.

Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

stat4u