Project Manager

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Koordynacja realizacji projektów z poszczególnych działów,
  • Przygotowywanie harmonogramów poszczególnych inicjatyw, z elementami budżetowania,
  • Współpraca ze wszystkimi potencjalnymi zainteresowanymi stronami w ramach firmy (wydziały) i poza nią,biorących udział w danym projekcie,
  • Organizowanie pracy zespołów projektowych,
  • Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do zarządu,
  • Dostarczanie na czas uzgodnionych wyników projektów.

Wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Preferowane wykształcenie techniczne,
  • Dobre umiejętności analityczne i komputerowe, zdolność do wykonywania zaawansowanych analiz,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne,
  • Inicjatywa, samodzielność, nastawienie na znajdowanie rozwiązań,przywództwo,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość ISO 13485 oraz 21 CFR 820.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych,
  • Miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności,
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@data.pl w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.

Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

stat4u