Specjalista ds. regulacyjnych

Opis stanowiska \ Your responsibilities

  • prowadzenie procesu rejestracji produktów
  • rozwój dokumentacji technicznej wyrobów medycznych
  • legalizacja dokumentacji niezbędnej do rejestracji
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie rejestracji produktów
  • kontakt z klientem w zakresie wdrożenia produktów
  • udział w projektach regulacyjnych firmy
  • wparcie Działu Zarządzania Jakością w codziennych obowiązkach zgodnie z wytycznymi Pełnomocnika ds. Jakości

Wymagania \ Our requirements

  • wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek inżynieria: chemiczna/procesowa/środowiskowa lub pokrewny)
  • min. rok doświadczenia w obszarze regulacyjnym lub w systemie zarządzania jakością lub innym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2)
  • znajomość wymagań regulacyjnych dotyczących wyrobów medycznych
  • biegła znajomość MS Office
  • prawo jazdy kategorii B (wyjazdy służbowe do urzędów, notariusza i innych instytucji)

Oferujemy \ We offer

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych
  • dofinansowanie karty Multisport
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy plszc_rekrutacja@nemera.net w temacie maila wpisując nazwę stanowiska z ogłoszenia.
Please send your application to plszc_rekrutacja@nemera.net including the position name from the job offer in the subject line.

Nemera is an equal opportunity employer and in accordance with our diversity policy we review all qualified applications including those of people with disabilities.
Administratorem danych osobowych jest Nemera Szczecin sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

stat4u